Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri
Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
 Dermaderm Formula HD-77 Solusyon 2x100ml
Dermaderm Formula HD-77 Saç Dökülmesine Karşı Topical Solusyon 2x100ml.   Androgenetik Alopesi (AGA) kimyasal olarak testosteron hormonunun insanvücudunda bulunan 5-a-..
32.00₺
Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Losyon 200 ml
Androgenetik Alopesi (AGA) kimyasal olarak testosteron hormonunun insanvücudunda bulunan 5-a-redüktaz enzimi(5aR) ile birleşerek dihidrotestosterona (DhT) dönüşmesi ile oluşur. DhT..
29.50₺
2 yorum yapılmış.
Dermaderm Defne Özlü Şampuan
Dermaderm Defne Özlü Şampuan 500ml   Dermaderm Defne Şampuanı fonksiyonel defne özlü şampuanı, içeriğindeki E vitamini ve diğer vitaminler ile sürek..
29.50₺
Dermaderm Sarimsak Özlü Şampuan
Dermaderm Sarimsak Özlü Şampuan 300ml. Dermaderm Şampuan içerisinde bulunan %100 doğal bitki özleri, ısırgan otu özü ve vitaminler sayesinde saç..
29.50₺
1 yorum yapılmış.
Keratin Saç Kremi
ELOSE MAXIPURE KERATİN Özlü Saç Kremi saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Saçları yeniden ..
60.00₺
Keratin Şampuan
SAF KERATİN İÇERİR SAÇLARA TAM KORUMA SAĞLAR.   6 Etki Bir Arada, Keratin İle Korunan Muhteşem Doğal Saç Telleri Saf ve Konsantre KERATİN, BİOTİN içerir. R..
69.00₺
Keratin Saç Bakım Sütü
Saç renk açımı sırasında saçta oluşan zararı minimum'a indirmek ve saçları besleyerek daha canlı olmasına yardıımcı olur. Keratin saçımızda var olan ve sa&cce..
35.00₺
 Dermaderm Argan Yağı Özlü Şampuan
Dermaderm Argan Yağı Özlü Şampuan 300ml Dermaderm Argan Özlü Şampuan formülünde bulunan asitler haricinde yoğun miktarda e vitamini barındırmaktadır. Argandan eld..
29.50₺
17 yorum yapılmış.
Argan Yağı Özlü Saç Bakım Sütü 250ml
Dermaderm Argan Yağı Özlü Saç bakım sütü  saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için özel olarak üretilmiştir...
35.90₺
1 yorum yapılmış.
At Kuyruğu Şampuan
At kuyruğu otu saçı besler ve kepeği önlemede yardımcı olur. At kuyruğu şampuanı içeriğinde bulunan Silisilik asit sayesinde saç köklerini besler ve bakım yapar. Ür..
25.00₺
Beyaz Saç Karışıtı Bitkisel Şampuan 250ml
Dermaderm Beyaz Saç Karşıtı Bitkisel Şampuan saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne yüklenmesine yardımcı olur. Dermade..
29.50₺
1 yorum yapılmış.
Defne Şampuan
Defne Şampuanı 300ml Defne Yağı, Mitolojik çağlardan bu yana güzelliğin sembolüdür. Eski tarihlerden itibaren defne yağı saç ve cilt güzelliği için kullanıl..
29.99₺
Dermaderm Buğday Özlü Saç Kremi
Dermaderm Buğday Özlü Saç Kremi 300ml Dermaderm Buğday Özlü Saç Bakım Kremi içerisinde bulunan doğal buğday ve ısırgan özleri sayesinde yıpranmış ..
29.50₺
Argan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi
500ml Argan Yağı Özlü Saç Kremi saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Saçları yeniden yapıla..
35.00₺
Kepeklenmeye ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan
Dermaderm Formula HD-77 Kepeklenmeye ve Saç Dökülmesine Karşı Etkili       Dermaderm Formula HD-77 300 ml. kepek önleyici & saç g&uu..
29.50₺
1 yorum yapılmış.
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi