Keratin Şampuan

Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

SAF KERATİN İÇERİR SAÇLARA TAM KORUMA SAĞLAR.

 

6 Etki Bir Arada, Keratin İle Korunan Muhteşem Doğal Saç Telleri

Saf ve Konsantre KERATİN, BİOTİN içerir.

RENK AÇMA VE BOYA İŞLEMLERİNİN SAÇA VERDİĞİ ZARARI ORTADAN KALDIRIR.

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç yapıtaşımızdır. Boya, ve kimyasal açıcılar saçlarımızdaki keratin yapısının bozulmasına neden olur. Keratin, saçımız için oldukça önemlidir.Keratin eksikliği erken yaşta saç dökülmesine neden olur. Kısaca özetlemek gerekirse vücudumuz için kan ne kadar önemli ise keratin de saçlarımız için bir o kadar önemlidir.

ELOSE KERATİN Saç bakım ürünleri, yıpranmış saç tellerini adeta bir kılıf gibi sararak çeşitli dış etkenlere karşı koruma sağlar. Boya ve dış etkenlerin saça verdiği zararı onarır. Saç rengini açtırmak, sık sık saç boyamak, saçları sürekli olarak düzleştirmek veya maşa yapmanın yanı sıra fön çektirmek saçların kısa sürede yıpranmasını ve saçta doğal olarak bulunan keratin maddesinin kaybolmasına neden olur. Elose Keratin ürünleri kullanarak saçlarınıza ekstra bakım sağlar ve kırlmalara karşı korumuş olursunuz.

1. Saçları Güçlendirir.

2. Boyanın ve fönün saça verdiği zararı ortadan kaldırır,

3. Saçlara nem verir.

4. Saçları canlandırır.

5. Saçlara parlaklık verir.

6. Saçlara UVA ve UVB koruma sağlar.

KULLANIM.

ELOSE Maxipure Keratin Şampuanı kimyasal işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için özel olarak üretilmiştir. Saçın yapıtaşı olan Keratin içeren formulu sayesinde saçları besler ve yeniden yapılandırır. İçeriğinde bulunan biotin vitamini sayesinde saçlara hacim kazandırır. Şampuanın içerisinde bulunan bitki özleri ve vitaminler zayıflayan, yıpranmış saçlarınızı onarır ve canlılık kazandırır. Her gün kullanılır, ıslak saça masaj yapılarak uygulanır ve saç derisinde 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Saçınız çok kirli ise ikinci sefer uygulanır. Kullanımı: Saç iyice ıslatılır, Saç köpürmesine yetecek miktarda şampuan avuç içine alınır ve masaj yaparak saç ve saçlı deri köpürtülür. Saç derisinde 2 dakika bekletilir ve durulanır. Saç ve saç deriniz tamamen temizlenmemiş ise ikinci kez uygulanır ve durulanır. Uyarılar: Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa, bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Haricen kullanılır.

 

SAF KERATİN İÇEREN KIRILMA VE KOPARAK DÖKÜLMELERE KARŞI BAKIM ŞAMPUANI. SAÇLARI KÖKÜNDEN UCUNA BESLER VE CANLANDIRIR

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler (9)
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi