Keratin Saç Kremi

Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

ELOSE MAXIPURE KERATİN Özlü Saç Kremi saçında dökülme ve incelme problemi olan bay ve bayanlar için özel olarak üretilmiştir. Saçları yeniden yapılandırıcı krem içerisinde bulunan keratin, vitamin ve bitki özleri sayesinde saçlarınıza hacim kazandırır. Kimyasal boyalar ve dış etkenlere maruz kalan saç ve saçlı deri genellikle cansızlaşır ve ekstra bakıma ihtiyaç duyar. Elose Maxipure Keratin Özlü Saç Kremi saçlara ve saçlı deriye vitamin ve bitki özleri ile nüfuz ederek saçlara gereken bakımı sağlar. Saçları kökünden ucuna besleyerek dökülmelere ve kırılmalara karşı dirençli kılar.

6 Hızlı Etki Bir Arada. Muhteşem Görünümlü Saçlar.

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç yapıtaşımızdır. Boya, ve kimyasal açıcılar saçlarımızdaki keratin yapısının bozulmasına neden olur. Keratin, saçımız için oldukça önemlidir.Keratin eksikliği erken yaşta saç dökülmesine neden olur. Kısaca özetlemek gerekirse vücudumuz için kan ne kadar önemli ise keratin de saçlarımız için bir o kadar önemlidir.

ELOSE KERATİN Saç bakım ürünleri, yıpranmış saç tellerini adeta bir kılıf gibi sararak çeşitli dış etkenlere karşı koruma sağlar. Boya ve dış etkenlerin saça verdiği zararı onarır. Saç rengini açtırmak, sık sık saç boyamak, saçları sürekli olarak düzleştirmek veya maşa yapmanın yanı sıra fön çektirmek saçların kısa sürede yıpranmasını ve saçta doğal olarak bulunan keratin maddesinin kaybolmasına neden olur. Elose Keratin ürünleri kullanarak saçlarınıza ekstra bakım sağlar ve kırlmalara karşı korumuş olursunuz

Kullanım: Saç ve saçlı deri şampuan ile temizlendikten sonra Elose Maxipure Keratin özlü Krem saçlara masaj yapılarak yedirilir ve durulanır. Uyarılar: Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa, bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Haricen kullanılır.

Saf ve Konsantre KERATİN VE BİOTİN içerir.

1. Saçları güçlendirir,

2. Boyanın ve fönün saça verdiği zararı ortadan kaldırır,

3. Saçlara nem verir.

4. Saçları canlandırır.

5. Saçlara parlaklık verir.

6. Saçlara UVA ve UVB koruma sağlar.

SAÇ AÇMA VE BOYA İŞLEMLERİNİN SAÇA VERDİĞİ ZARARI ORTADAN KALDIRIR

KIRILMA VE KOPARAK DÖKÜLMELERE KARŞI BAKIM KREMİ. SAÇLARI KÖKÜNDEN UCUNA BESLER VE CANLANDIRIR

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler (10)
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi