Keratin Saç Bakım Sütü

Açıklama Yorumlar (0) Taksit Seçenekleri

Saç renk açımı sırasında saçta oluşan zararı minimum'a indirmek ve saçları besleyerek daha canlı olmasına yardıımcı olur.

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç yapıtaşımızdır. Boya, ve kimyasal açıcılar saçlarımızdaki keratin yapısının bozulmasına neden olur.

Keratin, saçımız için oldukça önemlidir. Keratin eksikliği erken yaşta saç dökülmesine neden olur. Kısaca özetlemek gerekirse vücudumuz için kan ne kadar önemli ise keratin de saçlarımız için bir o kadar önemlidir.

Keratin Saç Bakım Sütü, yıpramış saç tellerini adeta bir kılıf gibi sararak çeşitli dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Boya ve dış etkenlerin saça verdiği zararı onarır. Saç rengini açtırmak, sık sık saç boyamak, saçları sürekli olarak düzleştirmek veya maşa yapmanın yanı sıra fön çektirmek saçların kısa sürede yıpranmasını ve saçta doğal olarak bulunan keratin maddesinin kaybolmasına neden olur.

1. Saçları güçlendirir,

2. Boyanın ve fönün saça verdiği zararı ortadan kaldırır,

3. Saçlara nem verir.

4. Saçları canlandırır.

5. Saçlara parlaklık verir.

6. Saçlara UVA ve UVB koruma sağlar.

7. Saçların daha canlı ve hacimli görünmesine yardımcı olur.

ELOSE Expert Keratin Saç Bakım Sütü saç bakımına özen gösterenler için üretilmiştir. Saçları temizler ve hacim kazandırır. aynı zamanda güçlendirir. Keratin içeren formülü sayesinde saçların koparak dökülmesini önler. Keratin saçın yapıtaşını oluşturan proteindir, saçları besler ve kırılmaya karşı korur. Keratin ve Biotin içeren formülü sayesinde Elose Expert Keratin Saç Bakım Sütü zayıf, kimyasal işlem görmüş saçları kökünden ucuna besler ve canlandırır. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı saçları korur ve boyanın ömrünü uzatır. Sürekli fön ve ısıya maruz kalan saçların nem kaybını önleyerek saçların cansız ve zayıf görünümünü ortadan kaldırır. Her uygulamada, kuaförden yeni çıkmış izlenimi verir.

Tuz, paraben, boya ve SLS içermez.

Kullanım: Banyodan sonra, fön yapmadan önce saçlara ve saç uçlarına sprey yaparak uygulanır. Arzu edildiği taktirde saçlar taranmadan önce saçlara uygulanır. Durulama gerektirmez. Uyarılar: Gözle temas ettirmeyiniz, gözle temas oluşursa, bol su ile durulayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Haricen kullanılır.

Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Haricen kullanılır.

 

 

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler (10)
Bu Kategorinin en çok satılanları listesi